BeNdRaUjAm?**
Hey .! Kviečiame tave prisiregistruoti prie BeNdRaUjAm.?** forumo .! Būk vienas iš mūsų ! ;p*
Mes tavęs laukiame! : )

BeNdRaUjAm?**

fOrumass bendraUjanTiemS. !
 
rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasRegistruotisPrisijungti
Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
Navigacija
 Pagrindinis puslapis
 Narių sąrašas
 Aprašymas
 Pagalba

 Ieškoti
Kovas 2018
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar

Share | 
 

 istorija.

Go down 
AutoriusPranešimas
Edvardas
NaUjOkAs.!*
NaUjOkAs.!*
avatar

Pranešimų skaičius : 144
Prisijungimo data. : 2010-08-03
Metai. : 22
Miestas : Švenčionys

RašytiTemos pavadinimas: istorija.   Antr. 08 10, 2010 3:13 pm

Buvo išleistuvių vakaras. Grojo muzika, sukosi poros. Aš stovėjau ir galvojau. Staiga pamačiau merginą. Ji stovėjo nugara į mane. Bet aš pamačiau, kaip virpėjo jos pečiai. Ir aš neapsirikau. Priėjau ir paliečiau jos petį.Staiga ji atsisuko ir aš pamačiau jos mėlynas akis pilnas ašarų. Aš ją žinojau.
Tai buvo margina iš kitos klasės. Taip pat abiturientė. Tačiau aš apie ją žinojau tik tiek, kad ji draugavo su vaikinu, vardu Viktoras. Ji nusisuko nuo manęs ir vėl pravirko. Aš nesusivaldęs paklausiau:
-Ko tu verki? Juk šiandien tokia šventė. Gal kas nuskriaudė?
-Ne,niekas nenuskriaudė.
Ir ji pripuolusi prie mano peties dar gailiau pravirko. Aš pagalvojau, kad taip gali verkti tik daug iškentėjęs žmogus. Kiek palaukus ji pakėlė į mane akis ir tarė:
-Gerai, aš tau viską papasakosiu. Tik ar tu panorėsi išklausyti manęs. Juk dviem žodžiais visko neišpasakosi. Aš sutikau ir ji pradėjo pasakoti.

Mano vardas Erika. Kai man buvo 15 metų, su tėvais atsikėlėme į naują butą. Naujoje vietoje draugų neturėjau ir todėl vaikščiodavau viena. Kartą aš sedėjau ant suolo ir skaičiau knygą. Staiga kažkas smarkiai sutrenkė man į petį. Pasikėlusi aš pamačiau storulį berniuką. Tada jis man pasirodė piktas ir negražus. Berniukas pažiūrėjo į mane ir tarė;
-Tu graži ir tavo akys gražios. Na gerai. O dabar susipažinkime. Tačiau aš nenorėjau ir nuėjau. Jis dar kažką sakė, bet aš jau nebegirdėjau. Vakare lovoje gulėdama dar kartą pagalvojau apie tą berniuką, kažkoks jis keistas man atrodė. Bet kitą dieną jau viską buvau pamiršusi ir išvažiavau atostogauti į kaimą.
Grįžau tik prieš pat rugsėjo pirmąją. Einu į mokyklą ir girdžiu, kad kažkas mane šaukia vardu. Pamaniau, kad pasivaideno ir ėjau toliau. Tik staiga kažkas mane stvėrė už rankos. Tai buvo jis.
-Sveika, aš tavęs visur ieškojau.
-Dėl ko? – paklausiau aš.
-Kaip tai dėl ko? Pamiršai? Mano vardas Viktoras. Nejaugi jau pamiršai?
Atsakiau, kad prisimenu jį ir jis nusišypsojo.

Tai ir prasidėjo mūsų draugystė. Jis laukdavo manęs po pamokų. Mes eidavome kartu namo. Jis buvo nepaprastai geras mano draugas. Taip mas draugavomo dvejus metus. Pernai abu baigėme 10 klasių. Sutarėme baigti12 ir stoti į universitetą. Ir viskas būtų buvę gerai jei ne...
Artinasi Naujieji Metai. Aš pajutau jau daugiau nei draugystę. Net ėmiau pavydėti, bet be reikalo – jis buvo ištikimas mūsų draugystei. Naujus Metus nutarėme sutikti kartu.
-Sutikime Naujus Metus pas mane – pasiūlė jis – Negi blogai būtų? Tu ir aš. Žinok Rika(taip jis mane vadindavo) aš turiu tau kai ką pasakyti. Ir tai pasakysiu lygiai 12val. nakties.

Naujus metus sutikome pas jį. Mano nuomone neteisūs tie, kurie sako, kad kompanijoje linksmiau. Pas Viktorą man buvo labai gera ir smagu. Tą vakarą laikas slinko greit. Ir kai laikrodžio rodyklės buvo ties 12 valanda jis apkabino mane ir tarė:
-Aš tave myliu.
Aš stovėjau nežinodama ką sakyti.
-Kas atsitiko mažute?- paklausė jis.
-Viktorai, tu dabar lauki, kad aš tau atsakyčiau tą patį. Tu man patinki, labai patinki, bet aš nežinau kas yra meilė, ar tu kada nors girdėjai apie tikrąją meilė?
-Taip, man pasakojo tėvas. Ten kur mes ankščiau gyvenome gyveno dvi gulbės. Tas gulbes saugojo žmonės. Bet vieną rytą kažkas pašovė baltąjį gulbiną ir jis mirė. Likusi viena gulbė visą naktį gulėjo toje vietoje kur mirė gulbinas. Ryte pakilo į dangų paskutinį kartą. Suglaudusi sparnus krito žemyn ant akmenų .Krisdama dar kartą skaudžiai suklykė. Žmonės matę ši vaizdą negalėjo sulaikyti ašarų. Supranti žmonės verkė. O dabar spręsk pati, Rika, ar tai buvo meilė?
-Atleisk, Viktorai, aš supratau tai, bet atsakymą pasakysiu vėliau.
-Gerai aš lauksiu.

Tą vakarą aš buvau pati laimingiausia pasaulyje mergina. Deja laimė truko neilgai. Kitą dieną buvome draugo vardadienyje ir grįžome vėlai. Prie durų sustojome kartu. Jis stovėjo ir žiūrėjo į mane. Staiga paklausė:
-Rika, galima tave pabučiuoti?
Aš tylėjau. Tą vakarą aš buvau pati laimingiausia pasaulyje margina. Deja laimė truko neilgai. Kitą dieną buvome draugo vardadienyje ir grįžome vėlai. Prie durų sustojome kartu. Jis stovėjo ir žiūrėjo į mane. Staiga paklausė:
-Rika, galima tave pabučiuoti?
Jis apkabino mane ir karštai pabučiavo. Sekančią dieną jo nebuvo mokykloje. Aš pradėjau nerimauti. Dar niekad nebuvo taip, kad neateitų į mokyklą nieko nepasakęs man. Nekantriai laukiau pamokų galo.Tuoj po pamokų aš nuėjau pas Viktorą. Duris atidarė jo motina. Pastebėjau, kad jos akys raudonos nuo ašarų. Pamačiusi mane ji nusuko akis į šalį. Kiek patylėjusi pasakė:
-Vakar jis jautėsi gerai, o šiandie blogai...
Ir pravirkusi pridūrė:
-Šiandie rytą jį rado gatvėje, pas jį penkios žaizdos.
-Ne, negali būti... ne, ne, ne...
Nepastebėjau kaip atsidūriau savo namuose. Kritau į lovą ir gulėjau beveik be sąmonės. Po kiek laiko išgirdau skambutį ir mamos žodžius:
-Užeikit, prašau, ji savo kambaryje.
Kažkas pravėre mano kambario duris. Aš atsikėliau ir pamačiau Viktoro mamą. Pabalusi kaip drobė jį laikė durų rankeną.
-Kas nors su Viktoru? – paklausiau.
-Erika, renkis, jam labai blogai, jis nori pamatyti tave.

Neprisimenu kaip įpuoliau į palatą. Jis gulėjo. Akys sublizgėjo kai pamatė mane.
-Rika, Rika, mieloji Rika – sušnibždėjo jis suskilusiomis lūpomis.
Aš negalėjau susilaikyti.
-Neverk, kvailute. Matai kaip išėjo. Man liko gyventi... suskaičiuotos valandos, o gal minutes. Ir todėl aš noriu būti su tavim.
-Ką tu kalbi!Nusiramink!Tu gyvensi!Aš negaliu be tavęs...
-Rika, mažute,aš taip.... kad mes butume kartu visą laiką.....
Štai paimk......
Sukaupęs visas jėgas jis ištiesė man lapelį popieriaus sulankstytą į keturkampį.
-Tai paskutinis mano laiškas tau. Man neužteks jėgų ir laiko visko tau pasakyti.
Jį išpylė prakaitas. Sunkiai kvėpuodamas jis sušnibždėjo:
-Brangioji, Eriką, pabučiuok mane.
Aš pasilenkiau ir pabučiavau jį. Ašaros riedėjo skruostais, dar kartą karštai pabučiavau į lupas. Tuo tarpu jis neteko sąmones. Mano skruostais dar labiau ėmė ristis ašaros. Atėję gydytojai mane paėme už rankos ir nuvedė toliau nuo Viktoro.
-Išgelbėkite.... Išgelbėkite ji – šaukiau aš. Tačiau atsisukusi pamačiau kaip miršta mano Viktoras su šypsena veide.
-Viktorai – sušukau aš, bet jis jau nebegirdėjo mano balso. Amžinai užmerkė savo mėlynąsias akis, kurias taip mylėjau ir netekau...

Laidojo Viktorą po dviejų dienų. Po jo mirties vaikščiojau kaip ligonė. Prieš pat laidotuves nuėjau į parduotuvę ir nupirkau puokštę baltų vestuvinių gėlių, tai buvo paskutinė mano dovana jam. Kambaryje buvo labai daug žmonių. Šiaip taip aš pro juos prasiveržiau ir nuėjau prie karsto. Jis gulėjo lyg miegodamas. Man rodės, kad tuoj atsikels ir pasakys : „Labas, Rika“... Kaip sapne, stovėdama prie karsto padėjau gėles. Staiga pamačiau jo motiną. Ji stovėjo ir žiurėjo į jį paklaikusiomis akimis, žiūrėjo žvilgsniu, nenuleisdama akių, lyg norėdama dar kartą visam laikui įsiminti jo veido bruožus. Ji buvo išbalusi, akys išverktos, lūpos kažką šnibždėjo. Plaukai per kelias dienas pasidabino baltai... Išnešant iš namų karstą užgrojo šiurpus laidotuvių maršas. Priekyje nešė gėles, vainikus. Paskui Viktoro karstą ėjau aš. Mačiau tik karstą, kurį nešė Viktoro klasiokai, daugiau nieko. Sustojome prie duobės. Paskutinės minutes ir aš daugiau niekad nebematysiu Viktoro ir jo mėlynųjų akių. Karstą ėmė leisti į duobę.

-Paleiskit jį! Jis tuoj pabus! Palikit jį! – šaukiau aš. Mano žvilgsnis susitiko su jo motinos. Pažiūrėjusi į mane, kaip išprotėjusi, ji puolė prie duobės.
-Sūnau, mano sūnau! Juk tu niekam blogo nepadarei. Neišeik nuo mūsų. Pasilik...
Ji ištiesė ranka, lyg norėdama jį pakelti iš karsto. Su tomis pačiomis, kuriomis jį augino, o dabar... siaubas, dabar jo nėra... Prie jos priėjo kažkoks vyriškis, paėmė ją už rankos ir nuvedė toliau. Tai buvo Viktoro tėvas. Ją vedė, o ji šaukė kiek galėdama.Nuo jos šauksmo man plyšo širdis. Aš puoliau prie duobės. Vietoj duobės į kurią įleido Viktora liko tik mažas smėlio kauburėlis, o ant jo mano padėtos gėlės. Pamažu visi išsiskirstė.
Negalėjau pagalvoti, kad daugiau niekad nebepamatysiu Viktoro, jo akių... Ir tada prisiminiau jo paliktą laišką. Aš dabar neturiu jėgų tau jo paskaityti. Imk pats ir paskaityk.

„Mieloji, brangioji, Rika,

Tu žinai kaip mylėjau tave. Tu mano gyvenimo žvaigždė. Man sunku palikti tave, ypač kai žinau, kad myli mane. Mažute, vardan mūsų draugystės prašau tavęs būk rami aš labai tikiuosi, kad išpildysi mano prašymą. Kaip norėčiau būti šalia tavęs visą gyvenimą. Bet deje... Tu supranti kas įvyko. Tik tu neverk, negalvok apie nieką. Mano mintys su tavim iki paskutinės gyvenimo minutės. Galvok apie mane. Kaip man sunku palikti tave... Žinau, kad mylėsi mane. Jeigu aš galėčiau gyventi...jeigu...baigiu. Jaučiu kaip artinasi paskutinė gyvenimo valanda.
Nepamiršk, Rika, mano mėlynųjų akių, kurios taip karštai mylėjo tave. O dabar...
Nepamiršk legendos apie gulbę. Lik sveika mylimoji Erika.

Tavo Viktoras“

Tylėdamas, vos sulaikydamas ašaras aš atidaviau jai laišką. Dabar aš supratau kas yra meilė. Ir štai išleistuvių vakaras, o jo čia nėra.
Staiga ji pakėlė į mane pilnas ašarų akis. Jos mėlynos akys skendėjo skausme. Pagriebusi laiška iš manęs ji išbėgo į lauka. Aš puoliau ją vytis, tačiau nesuspėjau. Kai išbėgau į lauka išgirdau stabdžių cypimą. Kai pribėgau prie mokyklos kampo, pamačiau šiurpų vaizdą. Erika gulėjo po mašinos ratais, kaip paukštė balta suknele, kuri priminė gulbę. Rankoje ji laikė baltą popieriaus lapelį. Tai buvo Viktoro laiškas. Ji pramerkusi akis sušnibždėjo:
-Štai ir aš su tavim Viktorai...
Subėgo žmonės, atvažiavo greitoji pagalba, gydytojas apžiūrėjes Erika tarė:
-Staigi mirtis.

Šita baltoji gulbė žuvo pačiame gyvenimo žydėjime. Staiga nuvyto jos besiskleidžiantis jaunystės žiedas. Aš dar kartą pažvelgiau į Eriką. Ji gulėjo visa pasvirusi kraujuose, o pro praviras lūpas matėsi balti dantys. Rankoje ji tebelaikė jo laišką...... Tai buvo tikroji meilė..........................

Atgal į viršų Go down
http://www.one.lt
mikė.
AdMiNistRaToRė.!*
AdMiNistRaToRė.!*
avatar

Pranešimų skaičius : 219
Prisijungimo data. : 2010-07-04
Miestas : Kernavėė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: istorija.   Antr. 08 10, 2010 7:32 pm

Vau . Neptingėjau ir perskaičiau viską .
Vos nepasiverkiau . : D
Pats kūrei ? Kopinai ? : D
Atgal į viršų Go down
http://mums.lithuanianforum.net
Kamii.
NaUjOkAs.!*
NaUjOkAs.!*
avatar

Pranešimų skaičius : 98
Prisijungimo data. : 2010-07-07
Metai. : 19
Miestas : Kernavė .

RašytiTemos pavadinimas: Re: istorija.   Antr. 08 10, 2010 7:44 pm

aš irgi nepatingėjau. aha, ašaros susikaupė, pas man irg.
čiuju kopino .. o dieve : D
Atgal į viršų Go down
indrė.
NaUjOkAs.!*
NaUjOkAs.!*
avatar

Pranešimų skaičius : 78
Prisijungimo data. : 2010-08-03
Metai. : 22
Miestas : Kernavė

RašytiTemos pavadinimas: Re: istorija.   Antr. 08 10, 2010 8:25 pm

gražu.. **
Atgal į viršų Go down
Piano.*
NaUjOkAs.!*
NaUjOkAs.!*
avatar

Pranešimų skaičius : 21
Prisijungimo data. : 2010-08-04

RašytiTemos pavadinimas: Re: istorija.   Antr. 08 10, 2010 9:07 pm

Kartais čia ne ta pati? : DD
http://www.youtube.com/watch?v=PtNOEyf5oGo
O šiaip tai žiauriai gražu.
Atgal į viršų Go down
mikė.
AdMiNistRaToRė.!*
AdMiNistRaToRė.!*
avatar

Pranešimų skaičius : 219
Prisijungimo data. : 2010-07-04
Miestas : Kernavėė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: istorija.   Antr. 08 10, 2010 9:30 pm

Ta pati, tik kai kuriose vietose pakeista .
Atgal į viršų Go down
http://mums.lithuanianforum.net
Edvardas
NaUjOkAs.!*
NaUjOkAs.!*
avatar

Pranešimų skaičius : 144
Prisijungimo data. : 2010-08-03
Metai. : 22
Miestas : Švenčionys

RašytiTemos pavadinimas: Re: istorija.   Tr. 08 11, 2010 4:21 am

kai pirma kart davė paskaityt tai irgi ašaros nuvėjo.. : D
Atgal į viršų Go down
http://www.one.lt
blackberry
NaUjOkAs.!*
NaUjOkAs.!*
avatar

Pranešimų skaičius : 93
Prisijungimo data. : 2010-08-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: istorija.   Pen. 08 13, 2010 11:22 pm

Labai graudu... :,(
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: istorija.   

Atgal į viršų Go down
 
istorija.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BeNdRaUjAm?** :: Edvaxas. : D-
Pereiti į: